0 مورد   0 ریـال

 

شرکت ایده آل نگار خاورمیانه به همت گروهی از فعالان حوزه تجارت با هدف مدیریت ورهبری بخشی از سهم بازار لوازم خانگی ایران و خاورمیانه از سال 1392 شمسی تأسیس گردید .

در بدو تأسیس هدف این شرکت فروش و عرضه محصولات لوکس و تولیدات با کیفیت و عمدتاً کالاهای اروپایی و ژاپنی نهاده شد و در این راستا این شرکت فعالیت خود را با اخذ نمایندگی محصولات لوازم خانگی Domena  از کشور فرانسه و عرضه این محصولات به بازار ایران و خاورمیانه آغاز نمود و در ادامه با اخذ نمایندگی رسمی محصولات چرخهای خیاطی  Baby lock تولید ژاپن و همچنین چرخ های خیاطی Jaguar  از کشور ژاپن فعالیت خود را توسعه داد .

این شرکت در جهت توسعه فعایت خود در سال 1394 اقدام به اخذ نمایندگی محصولات لوازم خانگی Morphy Richards  انگلستان نمود و در حال حاضر ، بیش از 200 نمایندگی فروش در سراسر کشور در حال عرضه محصولات با کیفیت و تراز اوّل جهان می باشد .

مأموریت این شرکت عرضه محصولات با کیفیت و لوکس و با قطعاً خدمات پس از فروش و فراتر از انتظار می باشد . در همین راستا شرکت ایده آل نگار خاورمیانه در همان بدو تأسیس به جهت ایجاد بستر مناسب و قابل توسعه اقدام به راه اندازی شرکت ایده آل سرویس در زیر مجموعه خود نمود که این شرکت مسئولیت و وظیفه ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به محصولات عرضه شده این گروه را دارد .

هم اکنون شرکت ایده آل سرویس دارای حدود 200 نمایندگی خدمات و تعمیرات در سطح کشور را دارد.

از جمله برتریهای خدمات ایده آل ، سرمایه گذاری انجام شده روی کال سنتر و همچنین بانک اطلاعات مشتریان (CRM) بوده تا حدی که این شرکت هم اکنون اطلاعات دقیق مشتریان نهایی خود را به همراه اطلاعات تماس آنها در دست داشته و تماس دو سویة مشتریان با شرکت به صورت دوره ای برقرار می باشد .

سرلوحه فعالیت خدمات پس از فروش ایده آل پس از نام خداوند متعال ، همراهی با مشتریان بوده و در این راستا به دنبال ایجاد حس خوب همراهی در مشتریان خود می باشیم .

گروه شرکت های ایده آل در حال حاضر با سرعت در حال توسعه مناسبر خود بوده و به زودی با عرضه کالاهای با کیفیت دیگر با برند های مطرح جهان به فعالیت خود توسعه بیشتری خواهد داد .

ما معتقدیم که ایرانی لایق مصرف بهترین و با کیفیت ترین کالاهای جهان بوده و در این راه تمام تلاش خود را خواهیم کرد .

 

ایمیل شما برای عضویت در خبرنامه