0 مورد   0 ریـال

آرشیو مطالب

چرخ سردوز

چهارشنبه 26 خرداد 1395

چرخ خیاطی سردوز

از زمان اختراع اولین چرخ خیاطی تا به امروز، صنعت چرخ خیاطی دچار تغییرات بسیاری شده است. ابتدا چرخ خیاطی تنها به صورت دستی بود و تنها قابلیت یک نوع دوخت را داشت. اما امروزه چرخ خیاطی دارای انواع مختلفی است که از بین آنها می توان به چرخ خیاطی صنعتی، چرخ خیاطی خانگی و چرخ خیاطی سردوز اشاره کرد.

این نوع چرخ خیاطی در حقیقت نوعی چرخ خیاطی صنعتی است اما به دلیل کاربرد زیاد آن هم در صنعت و هم به عنوان یک چرخ خیاطی خانگی در دسته بندی جدا قرار گرفته است. چرخ خیاطی سردوز همانطور که می دانید به منظور دوخت اطراف کار برای جلوگیری از خراب شدن و همچنین تمیز کاری مورد استفاده قرار می گیرد. دوخت ایجاد شده توسط چرخ خیاطی سردوز به کل زیگزاگ است در واقع این نوع دوخت یک نوع دوخت هندسی است که به دلیل ساختار منحصر به فرد این چرخ خیاطی ایجاد می شود.

چرخ خیاطی سردوز برای دوخت انواع پارچه هایی با سایر انواع چرخ خیاطی قابل دخت نیستند مانند پارچه های ارتجاعی و همچنین برای دوخت لبه های پارچه مورد استفاده قرار می گیرند. چرخ خیاطی سردوز گاها با عنوان چرخ خیاطی Overlocking نیز شناخته می شود و به دوخت آن دوخت Overlock اتلاق می شود. شرکت های بسیاری در صنعت چرخ خیاطی برای ساخت این نوع چرخ خیاطی صنعتی با یکدیگر به رقابت می پردازند در این میان شرکت baby lock و jaguar تولید کننده ی بهترین چرخ خیاطی سردوز می باشند.

چرخ خیاطی سردوز با امکان دوخت 2/3/4 نخ را فراهم می کنند. در واقع این تعداد بیانگر تعداد نخ گزینه های دخت است. البته لازم به ذکر است که برخی از انواع چرخ خیاطی سردوز تنها گزینه های 2 / 4 و یا 3 / 4 را فراهم می کنند. اگر قصد خرید چرخ خیاطی از نوع سردوز را دارید بهتر است اطلاعات کافی در زمینه چرخ خیاطی کسب کنید. به منظور دریافت اطلاعات کافی در زمینه چرخ خیاطی ، خرید چرخ خیاطی و همچنین قیمت چرخ خیاطی در این سایت با ما همراه باشید.

 

 

دیدگاه های کاربرانایمیل شما برای عضویت در خبرنامه