راهنمای خرید قهوه ساز و خدمات ایده آل سرویس

راهنمای خرید قهوه ساز و خدمات ایده آل سرویس

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

راهنمای خرید قهوه ساز و خدمات ایده آل سرویس

از آنجایی که دستگاههای قهوه ساز و اسپرسوساز دارای تنوع زیادی هستند و توسط برندهای گوناگون تولید می شوند،قبل از اینکه اقدام به خرید دستگاه قهوه ساز نمایید باید اطلاعات اولیه ای در رابطه با نوع دستگاه و اصطلاحات مربوط به آن داشته باشید. 

 

فیلتر دستگاه قهوه ساز:

اگر بخواهید از پودر قهوه استفاده نمایید بهتر است یکی از انواع دستگاه قهوه ساز و اسپرسوساز دارای فیلتر را خریداری نمایید.در این نوع دستگاه ها آب روی فیلتر حاوی پودر قهوه چکه می کند و از قسمت پایین درون فنجان ریخته می شود.فیلتر ها به دو صورت دائمی و کاغذی موجود می باشند که نوع دائمی مقرون به صرفه است و باید پس از استفاده به خوبی شسته شود در حالی که نوع کاغذی بهداشتی تر می باشد.قهوه ساز های فیلتر دار معمولا دارای صفحه گرم نگهدارنده برای گرم نگه داشتن قهوه هستند.

 

کپسول قهوه:

کپسول های نسپرسو حاوی دانه های قهوه در طعم های متنوع می باشند.جنس کپسول های نسپرسو آلومینیوم و جنس لایه داخلی،پوشش نازک از ماده بهداشتی می باشد.هر کپسول نسپرسو برای تهیه یک فنجان قهوه مناسب می باشد. برای استفاده ازکپسول قهوه باید دستگاهی که دارای این قابلیت می باشد را خریداری نمایید.

 

آسیاب قهوه:

آسیاب قهوه برای پودر کردن قهوه ضروری است و دارای تنظیمات مختلف برای میزان پودر کردن قهوه می باشد و می توانید دانه های قهوه را بر اساس نیاز خود پودر نمایید.آسیاب قهوه به صورت مخروطی یا چرخ دنده ای موجود می باشد.آسیاب چرخ دنده ای با چرخیدن قهوه را آسیاب می کند و مقداری صدا ایجاد می کند.آسیاب مخروطی آهسته تر می چرخد و صدای کمی تولید می کند.

 

فشار بخار( بار):

آب در مخزن خاصی جوشیده و فشار و بخار ایجاد می کند.آب جوش با فشار کافی روی قهوه ریخته می شود و به این ترتیب اسپرسو تهیه می شود.بررسی کنید که فشار بخار برای تهیه اسپرسو مورد نظر شما کافی است.بخار برای تهیه خامه یا کف ضروری می باشد.اگر سرعت بخار کم باشد طعم قهوه تلخ می شود.

ولتاژ دستگاه :

مانند هر نوع وسیله برقی،ولتاژ دستگاه نشان دهنده توان دستگاه می باشد.اگر قصد دارید چندین فنجان اسپرسو تهیه نمایید حتما باید دستگاه با ولتاژ بالا خریداری نمایید.

شرایط نگهداری قهوه:

دانه های قهوه یا پودر قهوه را در ظروف شیشه ای غیر قابل نفوذ در مقابل هوا و رطوبت نگهداری نمایید.اگر قصد دارید در زمان طولانی از قهوه استفاده نمایید بهتر است که قهوه را در داخل یخچال نگهداری کنید به این ترتیب از اینکه قهوه طعم کهنگی و ماندگی بدهد جلوگیری می شود.

تمیز کردن دستگاه:

برای تمیز کردن دستگاه از مواد شوینده استفاده نکنید زیرا دستگاه با آب بخوبی تمیز می شود.پس ازاستفاده از دستگاه  تفاله و روغن تلخ قهوه را تمیز کنید تا روی طعم نوشیدنی های بعدی تاثیر نگذارد.

 

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی مورفی ریچاردز و دومنا ، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

خدمات پس از فروش ایده آل سرویس