راهنمای خرید آرام پز و خدمات ایده آل سرویس

راهنمای خرید آرام پز و خدمات ایده آل سرویس

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

راهنمای خرید آرام پز و خدمات ایده آل سرویس

امروزه به دلیل مشغله زیاد خانم های خانه دار در منزل و بیرون از منزل، وسایلی برای پخت و پز نیازند که بتواند این کمبود زمان را به بهترین شکل جبران کند.
آرام پز یکی از بهترین وسایل آشپزخانه برای پخت و پز انواع غذاهاست. این دستگاه برای کسانی که بیشتر زمان خود بیرون از منزل هستند و غذای خانگی را به فست فود ها ترجیح می دهند بسیار مناسب است و می توانند با زدن یک دکمه و تنظیم یک تایمر در زمانی که می خواهند غذای خود را گرم و آماده داشته باشند.

مهمترین مسئله در انتخاب آرام پز، ظرفیت آن است. سایز آرام پز را با توجه به تعداد افراد خانواده انتخاب کنید تا مشکل کوچک بودن یا خیلی بزرگ بودن آنرا نداشته باشید که مواد غذایی به نسبت با قابلمه آرام پز مناسب باشد.
با استفاده از آرام پزها می توان با استفاده از دکمه تایمر آن برای ساعتی که به منزل می رسید غذای آماده خود را تازه و گرم تحویل بگیرید. به دلیل اینکه غذا در آن به آرامی پخته می شود می توان بدون روغن و یا با روغن کم و سالم با آن پخت.
زمان خرید آرام پز مواردی را در نظر بگیرید:

  • ظرفیت آرام پز
  • بهتر است ظرفیت را با توجه به نیاز خانواده انتخاب کنید.
  • جنس ظرف داخلی از سرامیک و با روکش نچسب باشد. همچنین قابلیت جدا شدن داشته باشد.
  • جنس درب اگر شیشه ای باشد می توانید بدون باز کردن درب، محتویات داخل آنرا ببینید.
  • دارای نمایشگر و دکمه تنظیم تایمر باشد.
 
جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی مورفی ریچاردز و دومنا، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید.