راهنمای خرید توستر و خدمات ایده آل سرویس

راهنمای خرید توستر و خدمات ایده آل سرویس

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

راهنمای خرید توستر و خدمات ایده آل سرویس

بهترین توسترها

بطور کلی توسترها به دو دسته توستر های ساده و آون توستر ها تقسیم بندی می شوند. توسترهای ساده تنها برای گرم کردن نان مورد استفاده قرار می گیرند ولی توستر های آون علاوه بر گرم کردن نان دارای قابلیتهایی برای پخت انواع مختلف غذا می باشند و عملکردی مشابه فر دارند.
برای ایجاد حرارت در توستر نان از المنت استفاده می شود که این المنتها در دو طرف محل قرارگیری نان قرار دادند و موجب برشته شدن و گرم شدن نان می شوند.
همه توستر ها دارای دکمه تنظیمات استاندارد مانند گرم کردن، یخ زدایی و داغ کردن مجدد و لغو عملیات می باشند، که درهر مرحله می توانید کار دستگاه را متوقف نمایید و همچنین می توانید حرارت را به انتخاب خود تنطیم نمایید.
در برخی از مدلهای توستر قابلیت Bagel وجود دارد که با فعال کردن آن المنتهای یک طرف توستر غیر فعال می شوند و تنها یک سمت نان توست می شود.
در زیر توستر نان سینی مخصوص خرده نان قرار دارد که می توانید پس از هر بار استفاده آن را تمیز نمایید. برخی از مدلهای توستر در قسمت زیرین دستگاه جایگاهی برای نگهداری سیم دارند که می توانید اندازه سیم را از این قسمت تنظیم نمایید.

روش کار توستر به این ترتیب است که نان را در جایگاه قرار داده و اهرم مخصوص را به پایین کشیده تا قفل شود. سپس تنظیمات مورد نظرتان را اعمال نموده و پس از پایان کار دستگاه نان ها را خارج می کند.

در هنگام خرید توستر نان باید به نکات زیر توجه فرمایید :
• توسترها مانند سایر لوازم برقی دیگر از لحاظ رنگ بندی بدنه و ظاهر متنوع می باشند.
• برای خرید به جایگاه نان توجه نموده بطوریکه جوابگوی نیازتان باشد.

• سعی کنید دستگاهی را انتخاب کنید که قابلیتهای بیشتری را در اختیارتان قرار دهد تا به این ترتیب بتوانید میزان حرارت را تنظیم نمایید.و اغلب تا 7 درجه امکان تغییر حرارت را فراهم می کند.
• به توان مصرفی دستگاه دقت نمایید.
• به سهولت کار با دستگاه توجه فرمایید برخی از توستر ها دارای گزینه توست اتوماتیک هستند و نیازی نیست که اهرم دستگاه را پایین بیاورید.

 

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش ایده آل سرویس