راهنمای دستگاه گریل و باربکیو و خدمات ایده آل سرویس

راهنمای دستگاه گریل و باربکیو و خدمات ایده آل سرویس

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

راهنمای خرید دستگاه گریل و باربکیو و خدمات ایده آل سرویس

 

گریل غذا یکی از راههای مفید پخت غذا مخصوصا گوشتها می باشد که می تواند با حرارت مستقیم آتش مواد را به صورت نیم پز و آبدار و یا گریل و پخت کامل بپزد. با این روش پخت می توان انواع کباب را با حفظ ارزش غذایی خود، تهیه کرد.
برای سلامت بدن تغذیه حرف اول را میزند که هرچقدر بیشتر به آن اهمیت دهید از سلامت جسم و روح بهتر و بیشتری برخوردار خواهید بود. غذاهای چرب و پرکالری از مضرترین غذاهاست که با تهیه و خرید یک دستگاه گریل می توانید غذای کم چرب و درعین حال خوش طعم و لذیذی را داشته باشید.

برای پخت کباب روی دستگاه گریل و باربیکیو، گوشت را از قبل به مدت چند ساعت درون موادی از آبلیمو، روغن زیتون، پیاز و زعفران می خوابانند تا کبابی لذیذ و خوش خوراک تهیه کنند.

از دستگاه های گریل برای پخت غذای کم چرب و سبک استفاده می شود که در اینجا جنس کفه گریل بسیار مهم است. جنس کفه دستگاه گریل باید نچسب و از جنس مرغوب باشد.
امروزه دستگاه گریل جایگزینی برای تابه ها شده است به دلیل آنکه هم به سرعت داغ و آماده کار می شوند و همین که شستشوی آسانی دارند.
روی دستگاه گریل و باربکیو  دکمه ی تنظیم ترموستات وجود دارد که این دکمه با تنظیم درجه حرارت گریل و خاموش کن اتومات این امکان را می دهد که بتوانید به کارهای دیگر هم برسید.
دستگاههایی که تمام قطعات آن قابل جدا شدن باشند، بهترند زیرا می توان آنها را به طور کامل شست و دوباره با خیالی راحت استفاده کرد.
معمولا یک سینی به عنوان چکه گیر و برای جمع کردن عصاره و مواد غذایی در زیر صفحه کباب پز وجود دارد که بهتر است هنگام استفاده، داخل آن آب بریزید تا از دود کردن و ایجاد بوی غذا جلوگیری کنید.
اگر گریل برقی باشد بهتر است سیم آن قابلیت جدا شدن داشته باشد.
امکان جمع شدن دستگاه گریل از بزرگترین مزیت های آن است که بتوان آنرا به راحتی حمل کرد و یا داخل اتومبیل برای بردن به سفر قرار داد.
پایه دار بودن دستگاه گریل به راحتی کار هنگام استفاده از آن کمک می کند.

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

 

خدمات پس از فروش ایده آل سرویس