راهنمای خرید همزن قلمی ایده آل و خدمات ایده آل سرویس

راهنمای خرید همزن قلمی ایده آل و خدمات ایده آل سرویس

جهت ارتباط با نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت ایده آل (ایده آل سرویس) و دریافت قطعات اصلی، با شماره های 88717280-021 و 88718789-021 تماس بگیرید

راهنمای خرید همزن قلمی ایده آل و خدمات ایده آل سرویس

این وسیله به نام های متفاوتی خوانده می شود.همزن عمودی، همزن میله ای،همزن قلمی و گوشتکوب برقی. این وسیله از یک موتور / یک میله یا همان گردن بلند که در انتهای آن تیغه متصل است تشکیل شده است که اغلب تیغه و موتور از هم جدا می شوند. گوشت کوب ها در آنواع لاکی (سفیدیا مشکی یا رنگهای دیگر و در کل پلاستیکی) و استیل و دو سرعته یا با سرعتهای بیشتر وجود دارند. در گوشتکوبهای لاکی گردن بلند گوشت کوب هم به صورت پلاستیکی و هم فلزی در بازار موجود است. 

 کاربردهای گوشت کوب برقی

گوشت کوبها را می توان برای له کردن انواع مختلفی از میوه ها و سبزیجات ٬ گوشت های چرخ شده ٬ مخلوط کردن و به هم زدن مواد ٬ پودر کردن یخ و موارد اینچنینی استفاده کرد.  گوشتکوب برقی ظرف استوانه ای شکل پیرکس یا پلاستیکی مخصوص به خود را دارد که میتوانید مواد را بدون اینکه جایی را کثیف کند، در آن خرد، له یا مخلوط کنید. همچنین میتوانید مستقیما مواد را در ظرف مورد نظر برای آشپزی به شکل دلخواه درآورید که دیگر نیازی به جابجایی مواد از ظرفی به ظرف دیگر نباشد. این وسیله از دهه 1960 در آشپزخانه | دکوراسیونهای مجهز اروپایی مانند هتلها و ... مورد استفاده قرار میگرفته اما از دهه 1980 در آمریکا برای استفاده خانگی آماده و روانه بازار شد. گوشت کوبهای برقی این قابلیت را دارند که از آنها در مواد داغ یا خیلی سرد نیز استفاده کنیم.

گوشت کوب های برقی انواع مختلف و شکل های گوناگونی دارند که بهتر است موارد زیر در انتخاب آنها ملاک شوند:

۱ – دارای توان بالا باشند
۲ – دارای موتور سنگین باشند
۳ – قسمت پایین گوشت کوب ( جایی که موتور را به تیغه وصل می کند ) فلزی باشد
۴ – دارای تیغه های بزرگ ( بلندتر ) باشد. تیغه های آن کوتاه نباشد
۵ – تیغه به صورت پرس به شافت وسط وصل شده باشد. ( پیچی یا پیچ ومهره نباشد)

 

خدمات پس از فروش ایده آل